Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Kategorie

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky pro využívání služeb porálu BidBazar.cz

 1. Inzertní portál www.BidBazar.cz je provozován společností General NET Advertising spol. s r.o. se sídlem Erbenova 627, 78344 Náměšť na Hané, IČ 28637305, DIČ CZ28637305 - dále jen "Provozovatel".
 2. Portál www.BidBazar.cz umožňuje bezplatně zveřejňovat a vyhledávat nabídky zboží, služeb a jiného majetku soukromých osob a podnikatelských subjektů - dále jen "Uživatelé". 
 3. Provozovatel nenabízí na portálu BidBazar.cz vlastní zboží či služby (s výjimkou jednorázových marketingových akcí) a neúčastní se jakýmkoli způsobem uzavírání kupních smluv mezi Uživateli. Provozovatel neúčtuje Uživatelům žádné náklady ani poplatky za zprostředkování prodeje a dodání zboží. Provozovatel rovněž neprovádí kontrolu nabízeného zboží a negarantuje splnění smluv a jiných dohod uzavřených mezi Uživateli. Provozovatel neručí za kvalitu, původ, dodání či zaplacení nabízeného zboží či služeb.
 4. Veškeré služby jsou Uživatelům poskytovány zdarma. Výjimku tvoří zpoplatnění doplňkových nebo nadstandardních funkcí jednotlivých služeb jejichž aktivace není nezbytně nutnou podmínkou k používání základní funkcionality služby - například topování inzerátu pomocí SMS zpráv.
 5. Dle podmínek Provozovatele je na serveru BidBazar.cz zakázána inzerce:
  1. Bitcoinů a jiných virtuálních měn
  2. padělků, napodobenin či kopií originálního zboží 
  3. provizních systémů, multilevel marketingu, pyramidových, tzv. letadlo systémů a provizních systémů
  4. práce či zaměstnání, jejichž podmínkou je úhrada poplatku předem
  5. kopírování nosičů zvuku či obrazu podléhajících autorskému zákonu
  6. erotických služeb, společnic, tanečnic a livechatů
  7. erotických pomůcek
  8. půjček a úvěrů, hypoték, nabídek na oddlužení a nabídek na vyplacení exekuce
 6. Služba Provozovatele umožňuje Uživatelům nabízet zboží či služby ke koupi v dále uvedených druzích nabídek: Nabídka s pevnou cenou , Aukční nabídka.
 7. Aukční nabídka probíhá formou volné, nezávazné soutěže. Nejedná se o návrh na uzavření kupní smlouvy ve smyslu příslušného zákona, přičemž kritérium výběru nejvhodnějí alternativy není stanoveno a je zcela na vůli Uživatele - Prodávajícího. Uživatel - Prodávající je oprávněn odmítnout všechny nabídky. 
 8. Registrací na portále BidBazar.cz dává Uživatel ve smyslu příslušného zákona Provozovateli oprávnění informovat Uživatele a zasílat Uživateli e.mailové zprávy s aktuální nabídkou, informacemi o novinkách a změnách souvisejících s portálem BidBazar.cz.
 9. Provozovatel neodpovídá za jakékoli škody vzniklé přímo, nepřímo či náhodně Uživateli nebo třetí osobě v důsledku nebo v souvislosti s využíváním služeb BidBazar.cz či s nemožností využívání služeb BidBazar.cz a to v přímé i nepřímé souvislosti s touto skutečností.
 10. Zadaný inzerát je evidován systémem a Uživatel má možnost zvolit délku jeho bezplatného zveřejnění v rozmezí 7, 14 nebo 30 dnů. Po uplynutí doby bezplatného zveřejnění má Uživatel možnost opakovaně prodloužit délku bezplatného zveřejnění inzerátu. 
 11. Maximální počet inzerátů Uživatele není Provozovatelem stanoven.
 12. Provozovatel má právo na odstranění inzerátu Uživatele či odstranění či zablokování uživatelského účtu Uživatele při podezření na porušení pravidel inzerce či Obchodních podmínek BidBazar.cz, nebo je-li takovýto inzerát či jednání Uživatele v rozporu s dobrými mravy nebo platnými zákony České republiky.
 13. Provozovatel neodpovídá za zneužití údajů či dat obsažených v zadaném inzerátu či získaných nelegálně třetí osobou např. proniknutím do systému Provozovatele. Provozovatel se zavazuje, že bude služby Uživatelům poskytovat tak, aby minimalizoval jakékoli škody, které by mohli Uživatelům nebo třetím osobám v rámci řádného využívání služeb Provozovatele vzniknout.
 14. Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu těchto Obchodních podmínek.
 15. Obchodní podmínky nabývají platnosti a účinnosti dne 1.2.2017  

Loading...